Ako sa strana Borisa Kollára postupne štandardizuje

8. október 2018, Július Vonkomer
8. október 2018
Július Vonkomer
Boris Kollár vstúpil podivuhodným spôsobom ako neštandardný politik ktorý chce bojovať proti systému štandartných politických strán. Rýchlo však pochopil, že ak chce s vlkmi žiť musí s nimi vyť.
Boris Kollár má skvelý zmysel pre humor- snáď si to uvedomia aj jeho voliči.

Ak sa Kollár dostal do parlamentu ako bojovník proti islamizácii, štandardným stranám tak dnes už nemá problém sa s nimi spojiť. V nadchádzajúcich voľbách do samospráv sa totiž dostal do koalície nielen s kolegami z parlamentných strán ako SaS či OľaNO, ale aj zo subjektami s ktorými by mal mať skutočne veľmi málo spoločné.

V hlavnom meste Slovenska tak napríklad podporuje kandidáta na primátora aj kandidátov na poslancov v koalícii zo Sas, OľaNO, ale aj s Kresťanskodemokratickým hnutím, Občianskou konzervatívnou stranou a stranami Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska.

V Nitre sa spolčil s OĽaNO, SaS, Šanca a KDH kde jeho hnutie podporuje v tejto koalícii kandidáta na primátora aj poslancov do mestského zastupiteľstva.

V Trenčíne podporuje len poslancov v koalícii SAS, OĽaNO.

V metropole stredného Slovenska, v Banskej Bystrici podporuje primátora a poslancov spolu zo SaS, OľaNO, KDH a dokonca prekvapivo s Progresívnym Slovenskom.

V Prešove takisto podporí primátora a poslancov v koalícii SaS, Demokratická strana a opäť prekvapivo strana Šanca.

Metropola východu, Košice sa môže tešiť podpore poslancov v koalícii OĽaNO, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Demokratická strana.

Hodnotenie článku

Nahlásiť chybu v článku

* Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané občianskym združením Alternatívne spravodajstvo, zapísaným v registri občianskych združení na Ministerstve vnútra SR s prideleným IČO: 51405784 na účely spätného kontaktovania. Viac informácií k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Odporúčame

Používanie zábavnej pyrotechniky bude povolené len dva dni v roku
NÁRODNÁ RADA SI PRIPOMENULA VÝROČIE PRIJATIA ÚSTAVY DŇOM…
o.Kuffa - Istanbulský dohovor a súčasná situácia
Ceny potravín rastú na Slovensku najrýchlejšie v rámci EÚ
Odobrenie súkromného pálenia alkoholu je pre potravinárov…
Poslancom prišli kontaminované listy, išlo o viac ako 70 zásielok