piatok, 5. jún 2020

Mazurek ministrovi Naďovi: Pán protislovenský zapredený agent Naď! Vy ste extrémista! (Video)

0
Tvrdé slová adresoval vo faktickej poznámke poslanec ĽSNS Milan Mazurek ministrovi obrany Naďovi. Označil ho za protislovenského zapredaného agenta a extrémistu, ktorý sa snaží vyvolať konflikt na ruskej hranici, kam posiela slovenských vojakov.…

štvrtok, 4. jún 2020

Mazurek naložil Matovičovej vláde: "Pomáhate osadníkom a EÚ! Čaká nás zadlžovanie a nezamestnanosť!"

0
Milan Mazurek v parlamente ostro skritizoval nový program stability vlády Igora Matoviča. Podla Mazurek nová vláda ide pomáhať osadníkom, bankám a EÚ.

Stíhačky od Američanov nás nakoniec budú stať ešte viac

0
Stíhacie lietadlá, ktorých nákup od Američanov riešila ešte minulá vláda nás nakoniec budú stáť viac ako 1,6 miliardy eur. V relácii na rádiu Expres to povedal nový minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO).

streda, 3. jún 2020

Uhrík varuje, aby vláda nezapredala Slovensko kvôli peniazom z Európskej Únii

0
Europoslanec Milan Uhrík za stranu Kotlebovci - ĽSNS vo svojom videu hovorí o peniazoch z EÚ, ktoré majú pomôcť aj Slovensku prekonať krízu koronavírusu.

Slniečkarom z PS sa nepáči, že Mazurekove video o protestoch v USA zdieľajú tisíce ľudí

0
Milan Mazurek (ĽSNS) natočil reakčné video o nepokojoch v USA, kde ľudia protestujú, kvôli zavraždenému černochovi Georgeovi Floydovi.

sobota, 30. máj 2020

Rakúšania dovolili objať Slovákovi svojich synov na našich hraniciach. Dojemné video:

0
Na hraničnom priechode medzi Rakúskom a Slovenskom došlo k dojemnej situácii. Na priechode Petržalka – Berg prišli nespokojní Slováci vyjadriť svoj kritický postoj ku karanténe.

piatok, 29. máj 2020

Hrdinský čin liberálneho primátora Valla?! Znížil si plat z 6520 na 6048€ kvôli pandémii

0
Liberálny primátor hlavného mesta Matúš Vallo si kvôli kríze koronavírusu znížil svoj plat. Zníženie mu schválil poslanci.

Sledujeme online: Pokračuje súd s M. Kotlebom (piatok 29.5.2020)

0
Pokračovanie hlavného pojednávania s predsedom ĽS Naše Slovensko Marianom Kotlebom pre darovanie finančných šekov chudobným rodinám.

štvrtok, 28. máj 2020

Kotleba: „Kým fašisti alebo nacisti zdravotne hendikepovaných prenasledovali, alebo likvidovali, naša strana im pomáha“

0
Na dnešnom súde sa obhajuje Marian Kotleba, ktorý je súdený za darovanie finančnej pomoci chudobným rodinám, ktoré sú ťažko skúšané životom. ĽSNS často pomáha rodinám, na ktoré štát zabudol. 14. marca 2017 daroval Kotleba trom rodinám šeky v hodnote…

Kollárov brat a poslanec nepriznal biznis v Rakúsku. Jeho spoločník zarobil na predražených respirátoroch

0
Poslanec Národnej rady za stranu Sme Rodina Ľudovít Goga a nevlastný brat Borisa Kollára nepriznal v daňovom priznaní firmu, ktorá predáva mobilné telefóny vo Viedni.

Sledujeme online: Súd s M. Kotlebom. Kotleba na pojednávanie prišiel v rúšku s číslo 1984

0
Štvrtok 28. mája 2020 pokračuje súd s predsedom ĽS Naše Slovensko Marianom Kotlebom za darovanie šekov chudobným rodinám. Prokurátor Kotlebu obvinil z prečinu prejavu sympatie k hnutiu smerujúcemu k potlačeniu základných práv a slobôd za sumu, ktorú…

streda, 27. máj 2020

Kotlebovci pomáhajú aj po voľbách. S pomocou navštívili 13-člennú rodinu

0
Ľudová strana Naše Slovensko je známa pomocou slušným mnohodetným rodinám a ľuďom v núdzi a s pomocou pokračujú aj po voľbách. Najnovšie navštívili rodinu z okresu Trebišov, ktorá v skromných podmienkach vychováva 11 detí.

utorok, 26. máj 2020

Sulík chce minimálnu mzdu podla okresov. Ľudia v slabých okresoch by zarábali najmenej

0
Minister hospodárstva novej vlády Richard Sulík zo strany SaS v rozhovore pre rádio Expres prezradil svoj pohľad na nový možný mechanizmus nastavenia minimálnej mzdy na Slovensku.

Fico v strane nechce slniečkarov a Pellegrini vyhlásil, že je čas na Ficov odchod!

0
Peter Pellegrini vyhlásil na utorkovej tlačovej konferencii, že je čas na odchod Roberta Fica z vedenia Smeru.

pondelok, 25. máj 2020

Takto sa vyjadruje premiér? „Žiadna fašistická vymletá hlava nemôže zablokovať diaľnicu“ (Video)

0
Na pondelkovej tlačovej konferencii premiéra Igora Matoviča s predstaviteľmi Únie fitnesscentier odzneli tvrdé slová z úst predsedu vlády.

nedeľa, 24. máj 2020

Totálne zlyhanie novej vlády! Slovenka s plačom v očiach prosila, aby mohla ísť na pohreb vlastnej matky

0
Nová vláda a jej opatrenia ničia životy Slovákom, ktorí sa vracajú domov. Kým cez Nemecko či Rakúsko Slovákov púšťajú, naši vlastní policajti ich domov do vlastnej krajiny nemôžu pustiť, pretože aplikácia inteligentnej karantény nefungovala.…

sobota, 23. máj 2020

Vládne koncentráky v réžii Matoviča

0
Zúfalí občania SR žiadajú na hraniciach v neľudských podmienkach okamžité zrušenie protiústavnej, diskriminačnej, nepotrebnej, neadekvátnej a nezdôvodniteľnej štátnej karantény po návrate zo zahraničia Jej nahradením za domácu karanténu v…

štvrtok, 21. máj 2020

Lunterovci si chcú zobrať úver 30 miliónov eur

0
Na dnešnom zastupiteľstve Banskobystrického samosprávneho kraja sa rokuje aj o schválení nového úveru vo výške 30 miliónov eur. Návrh na rokovanie zastupiteľstva predložila riaditeľka odboru financií Úradu BBSK Andrea Holubčíková. Nový úver…

streda, 20. máj 2020

Slováci sa už viac nemôžu pozerať na týrané zvieratá v osadách a tisíce podpisujú petíciu proti chovu zvierat v osadách

0
Včera sme priniesli článok o týraných psoch v rómskych osadách pod Tatrami. Redaktorka Kristína Kovešová na svojom instagrame ukázala zábery z osád, kde sa miestni obyvatelia zabávajú veľmi brutálnym spôsobom.

Ľudia ľutujú, že volili Matoviča: „Správate sa ako 15 ročná youtuberka! Viacerí ľutujeme, že sme vás volili!“

0
Nový premiér Igor Matovič, ktorý ani sám neveril, že sa môže stať premiérom je známy svojim aktívnym informovaním o naozaj všetkom na sociálnych sieťach.

Prihlásiť sa na odber Z domova