Komentár: Skrachovaná ,,národniarka" vypúšťa hoaxy, zatiaľ čo Danko sa hanbí

31. júl 2018, Július Vonkomer
31. júl 2018
Július Vonkomer
Ako na povel sa do Kotlebu pustili bývalá podpredsedníčka SNS Malíková aj terajší predseda Danko.
Malíková a Danko, dvaja z jedného cesta

Oboch spája zjavná nenávisť ku Kotlebovi. Malíková sa s ním dostala do konfliktu už v roku 2009. Počas spomienkovej slávnosti pri príležitosti 71. výročia úmrtia Andreja Hlinku v Ružomberku ju ako vtedajšiu podpredsedníč­ku parlamentu oslovil Kotleba, aby sa vyjadrila k tomu, že Andrej Hlinka ani nekradol ani neprivatizoval. Popritom Slovenskú národnú stranu označil za schizofrenickú, keďže súhlasila so vstupom do NATO, ktoré bombardovalo Srbsko.

 

 

Danko ktorý vystupuje pod národnou značkou, vidí v Kotlebovi až príliš veľkú konkurenciu. Zatiaľ čo pani Anna šíri hoaxy na sociálnych sieťach o akejsi akejsi symbióze Smeru a Kotlebovcov, Danko z vládnej koalície zo Smerom chce vytvoriť zákony len na zlikvidovanie ĽS Naše Slovensko. Pokiaľ práve toto nie je fašizmus proti ktorému sa tak stavia, potom všetci zrejme žijeme v ríši divov.  Ak Danko vyhlasuje na tlačovke, že sa hanbí keď sa ho pýtajú na Kotlebu, ale vôbec mu nevadí, že sa snáď celý národ hanbí práve za Danka.Rozpustenie ĽS Naše Slovensko ešte nie je na programe, najprv si svoje miesto musí upevniť nová národná opozícia, napojená na mečiarizmus. Na tomto pracujú spoločne mienkotvorné aj alternatívne médiá.

Hodnotenie článku

Nahlásiť chybu v článku

* Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané občianskym združením Alternatívne spravodajstvo, zapísaným v registri občianskych združení na Ministerstve vnútra SR s prideleným IČO: 51405784 na účely spätného kontaktovania. Viac informácií k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Odporúčame

Prísnejšie majetkové priznania ani Etický kódex zatiaľ do NRSR…
Polícia zadržala dve cudzinky, ktoré kradli v centre Bratislavy
Pred 1020 rokmi opát z Cluny zaviedol spomienku na všetkých…
Vyjadrenie ÚHP k článku denníka Pravda s názvom „Kiska sa…
Podpísali už vaši kandidáti Deklaráciu za rodinu?
Pred 131. rokmi sa narodil prvý slovenský prezident Jozef Tiso