Komentár: Som rád, že som Harabina nevolil

0 12. apríl 2019, JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola
12. apríl 2019
JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola
Viac než rok som každotýždenne počúval utorkové relácie Slobodného vysielača "S Harabinom o práve" a bol som z nich vtedy veľmi nadšený, a na ich základe som si vtedy o Štefanovi Harabinovi mylne vytvoril veľmi dobrú mienku.
Kto je v skutočnosti Ficovým človekom?

V prvom kole prezidentských volieb som volil Mariána Kotlebu, avšak počítal som okrem iných variant aj s tou variantou, že v druhom kole prezidentských volieb by som možno volil aj tohto Štefana Harabina, ktorého v tej dobe som hodnotil ako tretieho najlepšieho zo všetkých kandidujúcich prezidentských kandidátov. Ako politicky a ideologicky lepšieho než Štefana Harabina som vyhodnotil už iba len predsedu Ľudovej Strany Naše Slovensko Mariána Kotlebu a predsedu Slovenského Hnutia Obrody Róberta Šveca.

Teraz sa mi však už ale úplne otvorili oči a ďakujem Pánu Bohu, že som si ja svoje svedomie nezaťažil tým, že by som tohto neuveriteľne obrovského cynického pokrytca Štefana Harabina bol býval volil, a teraz už keď som ho prekukol čo je zač tento pokrytecký farizej Štefan Harabin, tak teraz do budúcna už môžem prisahať pri našej Božej Matke Sedembolestnej Panne Márii, že Štefan Harabin je tým úplne posledným na Slovensku, ktorému by som kedy na Slovensku svoj hlas v budúcnosti dal!!!

Keď v rámci predvolebnej kampane Štefan Harabin útočil na Mariána Kotlebu bral som to ako súčasť predvolebnej kampane, veď na Mariána Kotlebu útočil či vyhraňoval sa aj Róbert Švec a v podstate aj všetci ostatní. Keďže to bolo v rámci predvolebného boja o voličov vo voľbách, tak je to viac menej úplne v poriadku.

Zbystril som však ale svoju pozornosť, keď som videl, že ešte aj po skončení prvého kola volieb samotný Harabin pokračuje vo svojej „antikotlebovskej" kampani rečami typu, že údajne vraj „Kotleba svojou kandidatúrou posunul do druhého kola Šefčoviča" ?!?!

Nemohlo to ale byť ale aj presne opačne?

Totiž, že „Harabin svojou kandidatúrou vyfauloval Kotlebu, a posunul tak do druhého kola Ševčoviča"???

Ale i toto som bol ešte ochotný pripisovať iba Harabinovým povolebným emóciám po prvom kole prezidentských volieb keď mu postup do druhého kola ušiel iba o pár percent.

Ale inak už tu začali moje prvé pochybnosti o Harabinovi:

Veď Harabin predsa len nie je žiadny hlupák!

Je teda vôbec možné, že Harabin má až takú slabosť, že aj napriek svojej mimoriadne vysokej inteligencii nedokáže udržať na uzde svoje emócie?

Alebo je za tým azda niečo iné?

Počúval som teraz po skončení druhého kola prezidentských volieb prvé dve relácie Slobodného vysielača "S Harabinom o práve" - ak si tie čísla relácií pamätám dobre, boli to relácie číslo 77 a číslo 78 kde Štefan Harabin si vymýšľal úplne na hlavu postavené fabulácie o tom, že Marián Kotleba a jeho politická strana Ľudová Strana Naše Slovensko údajne vraj „kolaborujú so SMER-om".

Toto zo strany Harabina už nie sú iba len lži, ale aj neuveriteľne mrazivý cynizmus keď v situácii kedy SMER-ácky generálny prokurátor a spolužiak SMER-áckého šéfa v službách SMER-u sa usiluje o likvidáciu Ľudovej Strany Naše Slovensko, prvé pojednávanie na Najvyššom súdu Slovenskej republiky o rozpustení Ľudovej Strany Naše Slovensko bolo 9. apríla 2019, ktoré bude mať pokračovanie hneď 29. apríla 2019 kedy - a na Slovensku nikto nikdy nevie - môže sa stať, že 29. apríla bude Ľudová Strana Naše Slovensko skutočne rozpustená a zakázaná „s úplnou likvidáciou" ako požaduje generálny prokurátor, a tento zakuklený neomarxistický hajzel Harabin má ten neuveriteľný mrazivý cynizmus rozprávať čosi o údajnom spojenectve Ľudovej Strany Naše Slovensko so SMER-om.

Mám síce už viac než päťdesiat rokov ale s tak obrovským cynizmom som sa za celý svoj život ešte nikdy nestretol. Ak teda súdruh Harabin považuje SMER-ácku snahu o likvidáciu Ľudovej Strany Naše Slovensko za dôkaz priateľských sympatií SMER-u voči Ľudovej Strane Naše Slovensko, čo je v skutočnosti práve naopak dôkazom tej úplne najväčšej nenávisti SMER-ákov voči Ľudovej Strane Naše Slovensko, že už nijaký ešte intenzívnejší prejav nenávisti voči politickej strane než úsilie o jej úplnú likvidáciu ani len teoreticky nie je mysliteľný,- tak k týmto výrokom Štefana Harabina "o spojenectve SMERákov s Kotlebovcami" nemám už čo povedať.

Neviem si predstaviť čo by robili "Harabinovci" ak ba to bolo presne naopak???

Isteže, ja viem Harabin sa vyslovil, že nemá v úmysle založiť žiadnu politickú stranu a teda ani nie je možné aby presne naopak sa toto stalo, že by SMER-áci šli skrze svoju bábku Čižnára zakazovať Harabinovu politickú stranu ako údajne vraj stranu "fašistickú", "nacistickú" a "extrémistickú" a predseda Ľudovej Strany Naše Slovensko Marian Kotleba by sa k tomu vyjadroval s typicky harabinovským mrazivým cynizmom, že je tu údajne vraj priateľstvo SMER-ákov voči "Harabinovcom", voči "Harabinovej politickej strane.

Isteže, ako som už napísal, vzhľadom k tomu, že Harabin svoju politickú stranu nechce zakladať, tak toto sa skutočne stať nemôže. Ale dobre, skúsme si ten príbeh posunúť trošku inam, kde - vzhľadom k tomu, že na našom neomarxistami ovládanom Slovensku - človek nikdy nevie, čo všetko v budúcnosti sa môže stať, nuž teda dobre, predstavme si čiste hypoteticky, že by dnes Štefan Harabin bol uväznený niekde v bratislavskom Justičnom paláci ako obžalovaný, kde SMER-ácky generálny prokurátor a spolužiak SMER-áckého predsedu Roberta Fica Jaromír Čižnár požaduje trest smrti pre Štefana Harabina s tým že dňa 29.4.2019 o poprave či nepoprave Štefana Harabina rozhodne jednoinstančne nejaký súd, ktorý v prípade že Štefana Harabina skutočne odsúdi k trestu smrti, tak Štefan Harabin bude ihneď ešte toho istého dňa 29.4.2019 násilne zbavený života. A tu predstavme si ešte aj to, že napriek tomuto všetkému by sa k tomu predseda Ľudovej Strany Naše Slovensko Marian Kotleba postavil s typicky mrazivým harabinovským cynizmom a typicky harabinovským mrazivo cynickým slovníkom by začal rozprávať čosi o priateľskej náklonnosti SMER-u a najmä jeho SMER-áckého generálneho prokurátora Jaromíra Čižnára so Štefanom Harabinom a o tom ako Štefan Harabin - ktorý síce už možno o necelé tri týždne z vôle SMER-ákov nebude ani len žiť - tak kým ešte zatiaľ žije, že údajne vraj s veľkou radosťou a nadšením kolaboruje so SMER-ákmi, svojimi budúcimi vrahmi.

Áno, až teraz mi v posledných dňoch docvaklo čo je Harabin v skutočnosti vlastne zač. Isteže Štefan Harabin bol úplne zo všetkých prezidentských kandidátov úplne najvzdelanejší a asi aj najinteligentnejší.

O to viac však ale nebezpečné je, keď je zlý zákerný človek vysoko vzdelaný a inteligentný, pretože o to viac je nebezpečný. Našťastie ale ani ten úplne najinteligentnejší človek nikdy nie je všemocný. V tejto súvislosti si spomínam, keď ešte kedysi na počiatku osemdesiatich rokoch dvadsiateho storočia som v jednej relácii vysielania zahraničného rozhlasu "Hlasu Ameriky" pre Československo počul jeden veľmi výstižný výrok amerického prezidenta Abraháma Lincolna - ktorý znel zhruba takto: "Po určitú dobu môžete klamať úplne všetkých ľudí, a niektorých ľudí môžete klamať navždy, nemôžte však ale navždy klamať úplne všetkých ľudí".

Áno, pokorne priznávam, že Štefan Harabin vďaka svojej mimoriadne vysokej inteligencii aj mňa dokázal oklamať a získať na svoju stranu, ale teraz som ho už prekukol a spoznal aký v skutočnosti je, aspoň teda aký je morálne, keďže jeho skutočné názory ja nepoznám a vlastne nepozná ich vôbec nikto, ale aspoň môžem tušiť, že všetko to dobré čo hovoril bola iba len jeho účelová pretvárka. A samozrejme, že áno, v duchu bystrého Lincolnovho postrehu určitú časť Harabin bude môcť klamať navždy. Ostatne vzhľadom k jeho mimoriadne vysokej inteligencii je to aj veľmi pravdepodobné.

Na úplný záver: Aký je rozdiel medzi Harabibom a Čaputovou?

Úprimne povedané - neviem. Samozrejme, že to neviem odpovedám v tom prípade ak bola táto otázka myslená v tom zmysle aký je medzi Harabinom a Čaputovou rozdiel názorový, tj. politický a ideologický, čo teda nemám ani sebemenšieho tušenia.

Ak by sa však ale niekto spýtal aký je rozdiel mezi Harabinom a Čaputovou z hľadiska ich psychologického profilu osobnosti, tak tu isteže rozdiel medzi nimi určite je:

Ak sa na to pozrieme z hľadiska ich inteligencie, tak Zuzana Čaputová skutočne aj úprimne verí tým svojim krajne ultraľavičiarskym ultraliberálnym neomarxistickým nezmyslom, pretože je ona príliš hlúpa na to, aby to bola schopná dokonale utajovať svoje skutočné názory.

Tu je Štefan Harabin dokonalým opakom priemerne alebo možno dokonca aj mierne podpriemerne inteligentnej Zuzany Čaputovej, pretože Štefan Harabin vďaka svojej mimoriadne vysokej inteligencii dokáže nielen, že skrývať svoje skutočné názory, vierohodne pretvarovať sa, hoci inak možno že jeho politické a ideologické názory sú síce možno že aj úplne rovnaké ako názory Zuzany Čaputovej, avšak ale na rozdiel od nej je Štefan Harabin príliš inteligentný na to, aby nech už si v skutočnosti myslí čokoľvek to dokázal dokonale skryť, pretvarovať sa a povedať ľuďom presne to, čo vie že ľudia chcú počuť, a po určitú dobu vďaka svojej mimoriadne vysokej inteligencii dokázal manipulovať s úplne všetkými ľuďmi nepatriacimi do neomarxistického tábora, a isteže niektorí ľudia mu budú "zobkať" tie jeho lži a fabulácie o svojom údajnom konzervativizme" a "kresťanstve" bohužiaľ navždy. Proste taká už je realita ľudí, tu americký prezident z devätnásteho storočia Abrahám Lincoln so svojou znalosťou ľudskej mentality obrazne povedané "trafil presne do čierneho".

Hodnotenie článku

Nahlásiť chybu v článku

* Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané občianskym združením Alternatívne spravodajstvo, zapísaným v registri občianskych združení na Ministerstve vnútra SR s prideleným IČO: 51405784 na účely spätného kontaktovania. Viac informácií k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Odporúčame

Červená Voda: Obec chce spropagovať vzácny kameň zo 16. storočia
M. Kotleba: Mazurek bude kandidovať do NR SR ako posledný na…
Čaputovej zamestnankyňa označila účastníkov pochodu za život za…
Ohromí nás štartovacia minimálna mzda? Veru nie!
V obchodoch nemáme ani tretinu slovenských konzervárenských…
Voľby? Už nikdy

Diskusia k článku

Upozornenie: Pred publikovaním príspevku si prečítajte pravidlá diskusie

Vážení diskutéri, podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky, atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Prevázdkovateľ webstránky sa dištancuje od všetkých komentárov porušujúcich platnú legislatívu.