Kotlebov spolupracovník Mišún prekvapil novozvolenú primátorku Púchova. Navrhol jej najnižší plat.

1. december 2018, zdroj: mail, autor AC
1. december 2018
zdroj: mail, autor AC
Prvého rokovania púchovského mestského zastupiteľstva pod vedením novozvolenej primátorky Kataríny Henekovej sa zúčastnili aj Kotlebovci. S príhovorom tam vystúpil ich okresný predseda Marián Mišún, ktorý poslancov upozornil, že nová primátorka si zatiaľ nezaslúži zvýšenie platu. Svoj návrh Mišún zdôvodnil pomerne logickým argumentom, že ešte len nastúpila do funkcie a pre mesto zatiaľ nič pozitívne nespravila.
Marián Mišún počas svojho vystúpenia na púchovskom mestskom zastupiteľstve.

Keď v stredu 28.novembra v meste Púchov zasadli poslanci novozvoleného mestského zastupiteľstva, vypočuli si aj zvláštny návrh Kotlebovho spolupracovníka Mariána Mišúna. Pred plánovaným schválením výšky platu pre novú primátorku Katarínu Henekovú, Mišún mestským poslancom odporučil, aby jej aspoň dočasne schválili najnižší možný plat. Podľa Mišúna má mesto fungovať ako efektívne riadená firma a zvyšovať platy treba až za dobre odvedené pracovné výsledky.

Kotlebovci tiež v súvislosti s Mišúnovým vystúpením uverejnili video s nasledujúcim komentárom:

 

MY BOJUJEME AJ PO VOĽBÁCH.....Naša novozvolená primátorka a fotografka Katka Heneková má Púchov v skutočne v srdci. Dnes v prvý deň sa našej primátorke Katke Henekovej zvýšil plat hneď o 40%. Predstavte si, že ste nový zamestnanec v nejakej firme a zdvihnú vám hneď v prvý deň plat. Samozrejme z logického uvažovania je to nereálne. Každý zamestnanec v novej práci musí ukázať svoju kvalitu teda dobre odvedenú prácu, až potom má nárok na zvýšenie platu, aj to býva mnohokrát v dnešnej dobe otázne. Naša novozvolená primátorka Katka Heneková to dostane samozrejme hneď a pritom ešte nič nedokázala. Toto je doslova Disneyland čo sa tu na Slovensku robí. Takto sa u nás na Slovensku rozhadzujú peniaze. Vyvolení ľudia môžu všetko, ale obyčajný chudobný človek nemôže nič. PRETO SME ZATO, ABY PLATIL JEDEN METER PRE VŠETKÝCH ROVNAKO !!!“.

 

Video: Mišún navrhoval novej primátorke Púchova najnižší plat

 

Hodnotenie článku

Nahlásiť chybu v článku

* Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané občianskym združením Alternatívne spravodajstvo, zapísaným v registri občianskych združení na Ministerstve vnútra SR s prideleným IČO: 51405784 na účely spätného kontaktovania. Viac informácií k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Odporúčame

DOKÁŽE POŽIAR KOSTOLA V POVAŽSKEJ BYSTRICI POSILNIŤ MIESTNU…
Pojednávanie o tzv. Ruskových zmenkách dnes nebude
Trestné oznámenie M. Kotlebu na A. Danka doručili na…
Stanú sa slovenské ženy a matky iba komoditou na globálnom trhu?
Kotlebovci chcú zrušiť Úrad splnomocnenca vlády pre rómske…
Obec rozkradnutá do posledného centu!