Kotlebovci idú do protiútoku- podali trestné oznámenia

13. september 2018, Július Vonkomer/ zdroj: naseslovensko.net
13. september 2018
Július Vonkomer/ zdroj: naseslovensko.net
Potom čo bolo Marianovi Kotlebovi doručené uznesenie sudcu zo Špeciálneho trestného súdu, ktorým odmietol obžalobu politického prokurátora a vyšetrovateľa politickej polície NAKA, rozhodli sa podať trestné oznámenie na vyšetrovateľa aj prokurátora.
Milan Uhrík a Marian Kotleba

Ako uviedol poslanec NR SR Mgr. Rastislav Schlosár: "vzhľadom k tomu, že ide v poradí už o druhé takéto nezákonné trestné stíhanie poslanca ĽS Naše Slovensko za údajný „extrémizmus“ (prvé nezákonné trestné stíhanie bolo vedené proti poslancovi Stanislavovi Mizíkovi), a že za obidvomi týmito nezákonnými trestnými stíhaniami stoja tie isté osoby, tak sme sa rozhodli začať proti týmto totalitným vyšetrovateľom aktívne bojovať. Priamo na Generálnu prokuratúru sme podali trestné oznámenia na osoby podieľajúce sa na týchto nezákonných politických procesoch za to, že zneužívajú právomoci verejného činiteľa a namiesto toho, aby dohliadali na dodržiavanie zákona, tak zákon pri svojom vyšetrovaní nerešpektujú."

 

 

 

Hodnotenie článku

Nahlásiť chybu v článku

* Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané občianskym združením Alternatívne spravodajstvo, zapísaným v registri občianskych združení na Ministerstve vnútra SR s prideleným IČO: 51405784 na účely spätného kontaktovania. Viac informácií k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Odporúčame

DANKO cítil zadosťučinenie, keď mohol vykázať kotlebovcov počas…
Norbi Lačoro sa vyhráža Kotlebovi
Inda Nishita T. obžalovaného z vraždy a ublíženia na zdraví…
Primátor Bratislavy Nesrovnal: Bratislavu postihli najväčšie…
Vláda schválila 4 zlepšujúce návrhy zákonov rezortu…
Prípad policajnej razie v Moldave nad Bodvou neprestaneme…