Kotlebovci sa s tým nepárajú. Na cestách začali svojpomocne opravovať výtlky

15. august 2018, Karol Šťastný
15. august 2018
Karol Šťastný
Vodiči z okresu Púchov majú dôvod na radosť. Členovia Kotlebovej ĽSNS z okresnej organizácie v Púchove sa pustili do svojpomocného opravovania vybraných úsekov ciest. Údajne chcú len odstrániť niektoré nebezpečné výtlky, ktoré dlhodobo ohrozujú životy, zdravie a majetok účastníkov cestnej premávky.
Foto: Členovia ĽSNS počas opravy výtlkov

Kotlebovci z okresu Púchov majú evidentný záujem ukázať sa slovenskej verejnosti v lepšom svetle. Na niektorých cestách preto začali opravovať výtlky. V súvislosti so svojimi najnovšími aktivitami uverejnili aj vtipné video s nasledujúcim textom:

„Krátka videoreportáž z okresu Púchov, kde bola zorganizovaná dobrovoľná brigáda slovenských vlastencov s cieľom odstrániť niektoré nebezpečné výtlky, ktoré dlhodobo ohrozujú životy, zdravie a majetok účastníkov cestnej premávky. Projekt bol zrealizovaný s ohľadom na brutálnu a neobjektívnu propagandu masmédií, zameranú proti nám pravým vlastencom. Slovenskej verejnosti sme tak chceli opätovne ukázať skutočnú pravdu o našich pronárodných aktivitách. Neverte skorumpovaným médiám, neverte štandardným politikom, ktorí vás opakovane zradili! Akcia bola financovaná z dobrovolných príspevkov samotných účastníkov.“.

Videoreportáž: SVOJPOMOCNÁ OPRAVA VÝTLKOV pod taktovkou vlastencov

 

 

 

Hodnotenie článku

Nahlásiť chybu v článku

* Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané občianskym združením Alternatívne spravodajstvo, zapísaným v registri občianskych združení na Ministerstve vnútra SR s prideleným IČO: 51405784 na účely spätného kontaktovania. Viac informácií k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Odporúčame

Štátna prémia stavebného sporenia by sa mala, podľa ĽS Naše…
Žitňanská opúšťa potápajúcu sa loď- odchádza z Mosta-Híd
Návrh Smeru o voľbe ústavných sudcov v Moste-Híd neprejde
Rodová rovnosť na Slovensku sa za 10 rokov mierne zhoršila
Pápež vyzval do boja so zneužívaním každého veriaceho -…
Kotlebovci sa v Žiline chystajú premietať ďalší kontroverzný…