Kotlebovcom zrušili ďalšiu akciu

7. október 2018, Miloš Obilič
7. október 2018
Miloš Obilič
Premietanie dokumentárneho filmu s názvom "Stratená Európa" sa malo uskutočniť dnes v Hoteli Slovakia v Žiline. Hotel prostredníctvom sociálnej sieti facebook oznámil, že akciu ruší.
Plagát dokumentu (www.naseslovensko.net)

"Západná Európa je už jednoducho stratená! Aby sme Vám mohli ukázať pravú tvár tejto katastrofy, tak sme navštívili niekoľko európskych krajín najviac postihnutých imigračnou vlnou. Desivé zábery z týchto miest vám prinášame vo filmovom dokumente, ktorý v médiách nikdy neuvidíte." Takto kotlebovci uviedli dokumentárny film na svojej internetovej stránke.

"Na základe nedávno zistených skutočností, ohľadom akcie s názvom 'Stratená európa', sa vedenie Hotela Slovakia rozhodlo konanie tejto akcie zrušiť. Akcia bola objednaná súkromnou osobou a o bližšom programe sme nemali žiadne informacie," komentuje zrušenie akcie Hotel Slovakia v statuse na facebooku.

Podľa informácii od vedenia ĽS Naše Slovensko sa akcia konať bude s tým, že náhradný priestor by mal byť zabezpečený v blízkosti pôvodného miesta premietania. Zdá sa, že sa opakuje rovnaký scenár, ako pri pokusoch kotlebovcov o premietania dokumentu "Zavrhnuté svedectvá", ktoré im boli takisto na poslednú chvíľu zrušené.

Hodnotenie článku

Nahlásiť chybu v článku

* Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané občianskym združením Alternatívne spravodajstvo, zapísaným v registri občianskych združení na Ministerstve vnútra SR s prideleným IČO: 51405784 na účely spätného kontaktovania. Viac informácií k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Odporúčame

Po splnení úloh v Afganistane a v Bosne a Hercegovine sa na…
Stanú sa slovenské ženy a matky iba komoditou na globálnom trhu?
Ministerstvo školstva podporuje inkluzívne vzdelávanie
Ministri V4 podporili prijatie smernice EÚ o zdaňovaní…
Smrť starčeka vyprovokovala Kotlebovcov! Organizujú protest…
V návštevnosti vyhrali Košice nad Bratislavou