Marxista Bláha poriadne naložil Beblavému: “ andílek, malej debílek“, označil ho tiež za truhlíka bez práva moralizovať

3. december 2018, Karol Šťastný
3. december 2018
Karol Šťastný
Poslanec národnej rady Miroslav Beblavý (súčasný predseda strany SPOLU) sa údajne vypracoval ako povolaním syn, pričom zlé jazyky tvrdia, že chlapcova rodinka sa napakovala v ére mečiarovskej privatizácie. Aj takto ho opísal známy marxista a politik Ľuboš Blaha (SMER-SD). Tieto Blahové tvrdé slová majú byť reakciou za predchádzajúce Beblavého nenávistné útoky, ktoré vraj Beblavý pred niekoľkými dňami predviedol priamo v TV Markíza.
Ľuboš Blaha (SMER-SD) a Miroslav Beblavý (SPOLU) počas verejných vystúpení.

" Zlé jazyky tvrdia, že chlapcova rodinka sa napakovala v ére mečiarovskej privatizácie. Podnik Palma, ktorý za socializmu budoval celý národ, skončil u Beblavých. A tak vznikla Palmička. Vždy rada tárala a to jej ostalo dodnes. Mirko.

Juj, 90.roky - to vám bolo El Dorado. Rodinka úžasných Beblavých sa chopila príležitosti. To viete - karpatský kapitalizmus. Napakovať sa ako prasce. Transparentne. A spravodlivo. Ako inak." napísal Blaha na sociálnej sieti facebook s tým, že nechápe, prečo sa tento povolaním syn, cudzopasník, chaloš bez charizmy, bez vtipu, bez osobnosti a truhlík tlačí do politiky namiesto toho, aby si užíval tatkove prachy.

V Beblavého politických aktivitách vidí farizejstvo a riešenie vlastného komplexu menejcennosti. V uvedenom statuse mu napríklad tiež vyčíta, že:

" A takto sa na scéne objavil istý Mirko. Neduživý blonďavý mudrlantík, pýcha privatizérskej rodiny, si v tom čase prišiel na svoje - domček, autíčko, milióniky, joj, to je vám sveta žiť, keď máte bohatého tatka.

Jasné, čo iné by ste sa mohli stať ako liberálny pravičiar? Veď čo je ľahšie ako zbohatnúť. Keď ste syn mečiarovského privatizéra. No chápete - americký sen. Na slovenský spôsob.

POSKOK SOCIÁLNYCH NETVOROV

A tak sa pridáte k SDKÚ a podporujete tie najtvrdšie liberálne reformy, ktoré na Slovensku zgniavili a rozmliaždili státisíce najslabších. Veď čo tam po nich, keď vás zabezpečí tatko.

Dôchodcov oberáte o invalidný dôchodok, asistujete Kaníkovi v tých najväčších asociálnych barbarstvách, likvidujete odbory a pomáhate privatizovať Dzurindovi a Miklošovi všetko, čo na Slovensku desiatky rokov budovali naše staré mamy a starí otcovia". To a mnohé ďalšie príčiny sú podľa Ľuboša Blahu znamením Beblavého politickej nevhodnosti a nepoužiteľnosti.

 

Poznámka redakcie: V súvislosti s vyjadreniami pána Blahu, sme požiadali o reakciu aj poslanca Beblavého.

 

Hodnotenie článku

Nahlásiť chybu v článku

* Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané občianskym združením Alternatívne spravodajstvo, zapísaným v registri občianskych združení na Ministerstve vnútra SR s prideleným IČO: 51405784 na účely spätného kontaktovania. Viac informácií k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Odporúčame

Väčšina ľudí si myslí, že komunálni politici presadzujú svoje…
Štúrov národný odkaz bol taký silný, že ho ani maďarizácia…
Rozhovor s Líviou, ktorej video rozdelilo Slovensko na dva tábory
A.Ravasz tvrdí, že zamestnanosť Rómov stúpa, P. Pollák to…
Šéf OBSE si želá, aby M. Lajčák viedol slovenské predsedníctvo v…
Juraj H., obvinený zo zabitia Filipínca Henryho Acordu, zostáva…