Organizátor masových protestov proti islamizácií Kopáč sa pustil do prezidentského kandidáta Sme rodina

14. september 2018, Karol Šťastný
14. september 2018
Karol Šťastný
Známy národný aktivista a organizátor dnes už legendárnych masových protestov proti islamizácií Lukáš Kopáč sa obul do kandidáta na post prezidenta za Sme rodina Milana Krajniaka. Kopáč vo svojom statuse uverejnenom na facebooku upozorňuje na jeho porušenie verejného sľubu, ktorý Krajniak vyslovil ešte v roku 2015 na jednom z verejných zhromaždení ako zástupca Hnutia 300. Práve vtedy mal dať údajne sľub, že nebude kandidovať ani za poslanca NR SR a to z dôvodu, aby ho nikto nemohol obviniť z prospechárstva.
 Milan Krajniak, Lukáš Kopáč a Boris Kollár (ilustračné foto)

"Nie je to v mojej prirodzenej náture, ale nedá mi. Nedá mi sa nepozastaviť nad falošnosťou a klamstvom Krajniaka, ktorý kandiduje na post prezidenta SR. Krajniak oklamal a obalamutil ľudí - čiže je to balamut a podvodník najhrubšieho zrna.

Siahodlhé reči a analýza jeho výrokov je zbytočná. Za všetky spomeniem iba jednu: Vtedy chcel balamut a klamár Krajniak urobiť dojem na protestujúcicich v Bratislave.

Dňa 27.1. 2015 dal verejný prísľub, že sa nebude uchádzať ani len o miesto poslanca NRSR! (vtedy chcel ešte chrániť Slovensko s Hnutím300).

V roku 2016 sa napriek VERJNÉMU sľubu stal poslancom za SME Rodina a aby nebolo málo, tak ten Krajniak, ktorý dal VEREJNÝ prísľub, že nebude kandidovať ani za poslanca, tak ten istý Krajniak dnes kandiduje za prezidenta.“ napísal v súvislosti s Krajniakovou prezidentskou kandidatúrou na facebooku Kopáč.

Oklamaní slovenskí voliči? 

Podobný verejný prísľub je možné nájsť aj na stránke Posledný križiak, kde Krajniak píše: "Poviem vám to za seba:

Verejne vyhlasujem, že sa vopred vzdávam práva byť ministrom, štátnym tajomníkom a štátnym úradníkom. Verejne sľubujem, že nebudem kandidovať ani na starostu, ani na primátora, ani na žiadnu verejnú funkciu, z ktorej by som mohol mať akýkoľvek prospech.

Lebo mi ide o vec. Chcem, aby sa to tu konečne zmenilo."

Našej redakcii sa tiež podarilo získať krátke stanovisko Kopáča k jeho statusu: "Podvodníci a klamári sa už raz a navždy musia vytratiť z verejného života. Dúfam, že potencionálni voliči Krajniaka sa budú mať na pozore a nenaletia ďalšiemu zo štandardných politikov, ktorí len prezliekli politickí kabát a naďalej verejne klamú a zavádzajú verejnosť."

V súvislosti s Kopáčovými obvineniami sme požiadali o reakciu aj Stranu Sme rodina, aby sa nám v danej veci taktiež vyjadrili.

Podpredseda hnutia Sme rodina Milan Krajniak obvinenia odmieta 

"Dal som sľub, že nebudem kandidovať za poslanca za Hnutie 300. Tento sľub som dodržal. Pre informáciu, ministerstvo vnútra odmietlo Hnutie 300 zaregistrovať, napriek tomu, že sme predložili viac ako 11-tisíc podpisov na jeho registráciu, potrebných bolo 10-tisíc. Neskôr som dostal ponuku od pána Kollára kandidovať za SME RODINA do parlamentu a túto ponuku som akceptoval.“ uviedol v súvislosti s Kopáčovým obvinením Krajniak.

Video: Kto založil Kollárovú stranu SME Rodina - Matovič a Lipšic

 

Hodnotenie článku

Nahlásiť chybu v článku

* Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané občianskym združením Alternatívne spravodajstvo, zapísaným v registri občianskych združení na Ministerstve vnútra SR s prideleným IČO: 51405784 na účely spätného kontaktovania. Viac informácií k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Odporúčame

Žiadatelia o azyl v zoologickej záhrade
Agrorezort dá poľnohospodárom v boji proti suchu 22 miliónov eur
Manifest na podporu nemeckého jazyka na Slovensku
WWF: Žiada zachovať bezzásahový režim v slovenských pralesoch
MZ SR pripraví metodiku pre pediatrov ohľadne informovania o…
Vláda schválila 4 zlepšujúce návrhy zákonov rezortu…