Ostrá reakcia poslanca Beblavého: Marxista Blaha je údajne bezcharakterný klamár!

5. december 2018, Karol Šťastný
5. december 2018
Karol Šťastný
Po zverejnení nášho článku, kde poslanec národnej rady Ľuboš Blaha (SMER-SD) kontroverzným spôsobom zaútočil na Miroslava Beblavého (SPOLU) nám bola mailom zaslaná správa od Silvie Hudáčkovej- hovorkyne strany SPOLU s vyjadrením jej predsedu Beblavého. Ten Ľuboša Blahu označil za bezcharakterného klamára, ktorého cieľom je vyvolať dojem, že rodina Beblavých zbohatla nepoctivým spôsobom.
 Sulík, Beblavý, Matovič počas diskusie pre Denník N

V súvislosti s nedávnymi vyjadreniami Ľuboša Blahu vám v  nasledujúcich riadkoch ponúkame kompletnú reakciu poslanca Beblavého:  

"Ľuboš Blaha bezcharakterne klame o mne aj mojej rodine a snaží sa vyvolať dojem, že sme nepoctivo zbohatli. Neváha klamať a zaťahovať môjho otca – dôchodcu – do politických šarvátok len preto, že na mňa nič nemá, ale každého oponenta musí ohovoriť a zničiť.

Môj otec v Palme pracoval celý život a po revolúcii za Čarnogurského v nej prebehla zamestnanecká privatizácia, na ktorej získal podiel 6%. Približne 15 členov najvyššieho manažmentu (majorita) a ďalších 500 ľudí (minorita) zamestnancov sa stalo akcionármi na základe rozhodnutia vlády, že viaceré potravinárske podniky sa nevložia do kupónovej privatizácie. Ak existuje nejaký príklad úspešnej manažérskej privatizácie so širokou účasťou zamestnancov tak je to práve Palma. Radoví zamestnanci dokonca predali svoje akcie za vyššiu cenu ako manažéri. Palma sa nerozkradla, ale prosperuje do dnes.

Dalsom novinárom k dispozícii ešte aj daňové priznania od svojich 18. narodenín, aby som dokázal, že nemám čo skrývať. Neexistuje otázka o mojej príjmovej situácii či majetku, na ktorú som odmietol odpovedať. Ľubošovi Blahovi však už nevadí, že predseda jeho stany zohnal peniaze vlastnou hlavou, ani že stále býva v byte daňového podvodníka. Na Roberta Fica však krivého slova nepovie."

Hodnotenie článku

Nahlásiť chybu v článku

* Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané občianskym združením Alternatívne spravodajstvo, zapísaným v registri občianskych združení na Ministerstve vnútra SR s prideleným IČO: 51405784 na účely spätného kontaktovania. Viac informácií k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Odporúčame

Raper Vec pomáhal Magne v Južnom Sudáne, po troch dňoch to vzdal
Danko: Dávam verejnosti k dispozícii svoju rigoróznu prácu, mám…
Zadržala pri obci Záhor Sudánca, bol administratívne vyhostený
V Žiline chystajú pietnu spomienku na príslušníkov PTP
Manifest na podporu nemeckého jazyka na Slovensku
Rýchle znižovanie populácie v postkomunistických krajinách v…