Podvod? Novinár Martin Daňo odhalil podivné praktiky niektorých nezaradených poslancov v Národnej rade

8. september 2018, Karol Šťastný/zdroj:ginn
8. september 2018
Karol Šťastný/zdroj:ginn
Investigatívny novinár Martin Daňo z portálu Ginn, ktorý sa v sobotu 1. septembra 2018 zúčastnil Dňa otvorených dverí Národnej rady SR upozornil na podivné praktiky niektorých nezaradených poslancov. Propagáciu neparlamentných strán v budove parlamentu považuje za podvod. Nezaradeného poslanca NR SR Martina Poliačika, s ktorým sa počas dňa dostal do ostrej výmeny názorov usvedčil z klamstva.
Nezaradený poslanec NR SR Martin Poliačik a investigatívny novinár Martin Daňo

„Otázka je, či Martin Poliačik klame, je tak zdrogovaný, alebo je len pomýlený fašista - keď nevie čo rozpráva. Keď sme mu povedali, že v parlamente propaguje stranu Progresívne slovensko (PS), ktorá sa do parlamentu nikdy nedostala - povedal že to nie je pravda. Ale existuje video, ktoré jeho tvrdenie vyvracia a tu ho uvidíte. Keď sme ho požiadali o podpis na kandidatúru a zbadal meno Martin Daňo - zdesil sa: "Tomuto pánovi nepodpíšem nikdy!". Hlavne že fašistom podpisuje vo veľkom...“ napísal Daňo na sociálnej sieti facebook v súvislosti s Poliačikovým vyjadreniami.

Video: Prezident Martin Daňo? Zdrogovaný Martin Poliačik odpovedá: NIE!

 

 

 

 

Hodnotenie článku

Nahlásiť chybu v článku

* Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané občianskym združením Alternatívne spravodajstvo, zapísaným v registri občianskych združení na Ministerstve vnútra SR s prideleným IČO: 51405784 na účely spätného kontaktovania. Viac informácií k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Odporúčame

Fico si je istý, že skončila ,,talianska stopa" aj keď…
Pred 80 rokmi podpísali Mníchovskú dohodu, ktorá znamenala…
Po splnení úloh v Afganistane a v Bosne a Hercegovine sa na…
Na Slovensku sa koná kurz pre odborníkov na chemické zbrane
Coca-Cola od septembra sťahuje zo slovenských škôl sladené…
WWF: Žiada zachovať bezzásahový režim v slovenských pralesoch