Policajná razia na kúpalisku v Púchove! Na telách návštevníkov hľadali extrémistické tetovania

5. august 2018, Karol Šťastný
5. august 2018
Karol Šťastný
Ďalšia úspešná policajná akcia proti extrémizmu v Púchove? Pohodovú slnečnú sobotu niektorých návštevníkov púchovského kúpaliska narušili policajti. Zaujímali ich údajné extrémistické tetovania. Jeden z podozrivých bol následne za účelom podania vysvetlenia prevezený na obvodné oddelenie policajného zboru v Púchove.
Ilustračné foto: Kúpalisko Nemšova

Pokiaľ ste potetovaný, tak návšteva púchovského kúpaliska pre vás nemusí dobre dopadnúť. Naposledy sa o tom presvedčil aj jeden z návštevníkov. Potetovaného muža nakoniec z kúpaliska vyviedla polícia.

“Bolo to ako v zlom sne. Odrazu prišli na kúpalisko uniformovaní policajti a začali niektorým ľuďom obzerať tetovania. Po chvíli odviedli jedného potetovaného muža. Celé to údajne vzniklo preto, že nejakej hysterickej pani sa nepáčili jeho tetovania. Vraj ju to strašne pohoršovalo.“ opísal celú situáciu jeden z návštevníkov púchovského kúpaliska, ktorý si neželal byť menovaný.

Potetovaný muž z Púchova musel niekoľko hodín zbytočne čakať na púchovskom policajnom oddelení, keďže púchovskí policajti údajne nemali k dispozícii žiadnych expertov na extrémistické symboly.

Hodnotenie článku

Odporúčame

Najštedrejších darcov mala ĽSNS, na členskom najviac vybrali v…
Lunter nepodpíše dotáciu pre obec Lovinobaňa kvôli organizácii…
Štátny rozpočet v júni so schodkom 573 mil. eur
List zúfalých matiek premiérovi Pellegrinimu
Vlani policajti zaznamenali 66 215 trestných činov, vrážd bolo…
Vyhlásenie MZVaEZ SR k podpore teritoriálnej integrity Ukrajiny