Policajná razia na kúpalisku v Púchove! Na telách návštevníkov hľadali extrémistické tetovania

5. august 2018, Karol Šťastný
5. august 2018
Karol Šťastný
Ďalšia úspešná policajná akcia proti extrémizmu v Púchove? Pohodovú slnečnú sobotu niektorých návštevníkov púchovského kúpaliska narušili policajti. Zaujímali ich údajné extrémistické tetovania. Jeden z podozrivých bol následne za účelom podania vysvetlenia prevezený na obvodné oddelenie policajného zboru v Púchove.
Ilustračné foto: Kúpalisko Nemšova

Pokiaľ ste potetovaný, tak návšteva púchovského kúpaliska pre vás nemusí dobre dopadnúť. Naposledy sa o tom presvedčil aj jeden z návštevníkov. Potetovaného muža nakoniec z kúpaliska vyviedla polícia.

“Bolo to ako v zlom sne. Odrazu prišli na kúpalisko uniformovaní policajti a začali niektorým ľuďom obzerať tetovania. Po chvíli odviedli jedného potetovaného muža. Celé to údajne vzniklo preto, že nejakej hysterickej pani sa nepáčili jeho tetovania. Vraj ju to strašne pohoršovalo.“ opísal celú situáciu jeden z návštevníkov púchovského kúpaliska, ktorý si neželal byť menovaný.

Potetovaný muž z Púchova musel niekoľko hodín zbytočne čakať na púchovskom policajnom oddelení, keďže púchovskí policajti údajne nemali k dispozícii žiadnych expertov na extrémistické symboly.

Hodnotenie článku

Nahlásiť chybu v článku

* Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané občianskym združením Alternatívne spravodajstvo, zapísaným v registri občianskych združení na Ministerstve vnútra SR s prideleným IČO: 51405784 na účely spätného kontaktovania. Viac informácií k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Odporúčame

ÚŠP sa k vyšetrovaniu sledovania novinárov zatiaľ nevyjadruje
Smer-SD postaví do prezidentských volieb vlastného kandidáta
Strana tolerancie a spolunažívania si zvolila predsedníctvo
Podnikateľ Marian K. požiadal o prepustenie z väzby
Vodné zdroje na Slovensku by už čoskoro mali byť viac chránené.
Minister Gajdoš poďakoval americkému veľvyslancovi za stíhačky…