Polícia: Rieši ďalší prípad bodnutia nožom v Sobranciach

10. august 2018, zdroj: TASR
10. august 2018
zdroj: TASR
Polícia rieši ďalší prípad bodnutia nožom v Sobranciach. Vyšetrovateľ zo zločinu ublíženia na zdraví v súbehu s prečinom výtržníctva obvinil 34-ročného miestneho muža.
ilustračný obrázok

"Ten v sobotu (4.8.) okolo 2.00 h ráno pred jedným z obytných blokov v Sobranciach, po predchádzajúcej slovnej výmene názorov, bodol nožom 22-ročného poškodeného miestneho muža a spôsobil mu ťažké zranenia," informovala v piatok košická krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.
      Obvineného muža, ktorý bol podľa jej ďalších slov deväťkrát súdne trestaný, umiestnili do cely policajného zaistenia a vyšetrovateľ zároveň spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie. "V prípade dokázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na štyri až desať rokov," uzavrela Ivanová.
      V tom druhom prípade, ktorý sa stal tiež počas uplynulého víkendu, žena po hádke v dome v Sobranciach bodla 41-ročného muža kuchynským nožom a spôsobila mu ťažké zranenia, ktoré si vyžiadajú liečenie v trvaní minimálne 60 dní. Sudca okresného súdu vo štvrtok (9.8.) v tejto súvislosti vyhovel návrhu prokurátora a vzal obvinenú 29-ročnú ženu do väzby, proti uzneseniu sťažnosť nepodala.

Hodnotenie článku

Odporúčame

Lunter nepodpíše dotáciu pre obec Lovinobaňa kvôli organizácii…
Legálny potrat dáva egoistickému mužovi kontrolu nad ženou
Bezpečnosť státisícov účtov podnikateľov je ohrozená
Kotlebovci sa s tým nepárajú. Na cestách začali svojpomocne…
Kotleba aj Chmelár sa pustili do Danka
Na najväčšom tohtoročnom vojenskom cvičení na Slovensku sa…