Polícia zadržala dve cudzinky, ktoré kradli v centre Bratislavy

11. október 2018, zdroj: TASR
11. október 2018
zdroj: TASR
Krátko po krádeži policajti zadržali dve občianky Bulharska, ktoré v utorok (9.10.) v centre Bratislavy odcudzili peňaženku. V prípade preukázania viny im hrozí dvojročný pobyt za mrežami. TASR o tom informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.
ilustračný obrázok

Ku krádeži malo dôjsť v podchode do Starej radnice na Hlavnom námestí. Jedna z obvinených poškodenej žene ukradla z ruksaku peňaženku. "Touto krádežou finančnej hotovosti a platobných kariet bola poškodenej spôsobená škoda vo výške 1.606 eur," priblížil Szeiff. Policajti následne 22-ročnú Marinelu A. V. a 27-ročnú Elenu I. K zadržali a previezli do cely policajného zaistenia.
      "Pri každom páchaní protiprávneho konania je rýchla a bezodkladná reakcia občanov pre políciu veľkým prínosom, nakoľko pravdepodobnosť zadržania páchateľa a objasnenia skutku je ďaleko vyššia, ako v prípadoch, keď sa skutky oznamujú s väčším časovým odstupom po čine," pripomína v tejto súvislosti Szeiff.

Hodnotenie článku

Nahlásiť chybu v článku

* Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané občianskym združením Alternatívne spravodajstvo, zapísaným v registri občianskych združení na Ministerstve vnútra SR s prideleným IČO: 51405784 na účely spätného kontaktovania. Viac informácií k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Odporúčame

Polícia: Na festivale zaistili podozrivú látku aj mladých pod…
Štátna prémia stavebného sporenia by sa mala, podľa ĽS Naše…
A. Kiska tvrdí, že Slovensko by nemalo závisieť od Ruska
SR sa má orientovať smerom k európskym a transatlantickým…
Minister Gajdoš poďakoval americkému veľvyslancovi za stíhačky…
Vláda chce mať prehľad o členoch jednotlivých politických strán.