Rodičia vo Veľkej Británii vychovávajú svojho syna radšej ako "osobu" než ako chlapčeka. Obaja plánujú operáciu na zmenu pohlavia

10. september 2018, Miloš Obilič
10. september 2018
Miloš Obilič
Louise a Nikki Draven z Middlesbrough sa minulý rok zviditeľnili, keď tvrdili, že ich syn Star Cloud je "rodovo neutrálny". Obaja rodičia sa teraz cítia "neúplné" a podstúpia operáciu na zmenu pohlavia, aby sa ich dieťa Star Cloud cítil "šťastnejšie".
Louisse, Nikki a Star Cloud (JACQUI DEEVOY)

Biologický otec Louise, ktorého dieťa označuje za svoju mamu, očakáva, že sa stane ženou po operácii v decembri. Biologická matka Nikki, ktorá sa teraz nazýva Charlie a ktorú dieťa označuje za otca, plánuje operáciu “zo ženy na muža” predtým, ako bude mať Star 10 rokov. Pár tvrdí, že nechá svojho syna rozhodnúť o svojom pohlaví, keď bude starší. Obaja povedali, že chcú byť v ich ideálnom tele predtým, než bude mať Star 10 rokov, ale pripúšťajú, že sa obávajú toho, aký dopad to na neho bude mať. Louise povedal novinárom, že "všetci rodičia sa obávajú. Ale s chirurgickým zákrokom sa Charlie a ja budeme cítiť úplní a budeme o to viac šťastnejší." "Keby sme čakali, kým Star bude starší, strávil by svoje detstvo s rodičmi, ktorí sa cítili neúplní," uzavrel Louisse. 

 

Hodnotenie článku

Nahlásiť chybu v článku

Odporúčame

Karel Schwarzenberg spadol v Poslaneckej snemovni, jeho stav nie…
Nová štúdia o kresťanskej viere ukazuje, že najviac veriacich je…
Štátny tajomník Róbert Ondrejcsák na Ukrajine rokoval o…
Popularita talianskej vlády je rekordne vysoká
Talianska justícia vyšetruje Salviniho pre podozrenie z pokusu o…
EÚ vyčlenila dodatočných 37,5 milióna eur na pomoc Grécku s…