Rodičia vo Veľkej Británii vychovávajú svojho syna radšej ako "osobu" než ako chlapčeka. Obaja plánujú operáciu na zmenu pohlavia

10. september 2018, Miloš Obilič
10. september 2018
Miloš Obilič
Louise a Nikki Draven z Middlesbrough sa minulý rok zviditeľnili, keď tvrdili, že ich syn Star Cloud je "rodovo neutrálny". Obaja rodičia sa teraz cítia "neúplné" a podstúpia operáciu na zmenu pohlavia, aby sa ich dieťa Star Cloud cítil "šťastnejšie".
Louisse, Nikki a Star Cloud (JACQUI DEEVOY)

Biologický otec Louise, ktorého dieťa označuje za svoju mamu, očakáva, že sa stane ženou po operácii v decembri. Biologická matka Nikki, ktorá sa teraz nazýva Charlie a ktorú dieťa označuje za otca, plánuje operáciu “zo ženy na muža” predtým, ako bude mať Star 10 rokov. Pár tvrdí, že nechá svojho syna rozhodnúť o svojom pohlaví, keď bude starší. Obaja povedali, že chcú byť v ich ideálnom tele predtým, než bude mať Star 10 rokov, ale pripúšťajú, že sa obávajú toho, aký dopad to na neho bude mať. Louise povedal novinárom, že "všetci rodičia sa obávajú. Ale s chirurgickým zákrokom sa Charlie a ja budeme cítiť úplní a budeme o to viac šťastnejší." "Keby sme čakali, kým Star bude starší, strávil by svoje detstvo s rodičmi, ktorí sa cítili neúplní," uzavrel Louisse. 

 

Hodnotenie článku

Nahlásiť chybu v článku

* Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané občianskym združením Alternatívne spravodajstvo, zapísaným v registri občianskych združení na Ministerstve vnútra SR s prideleným IČO: 51405784 na účely spätného kontaktovania. Viac informácií k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Odporúčame

Sýria podpísala s Iránom novú dohodu o vojenskej spolupráci
Polícia zabránila 200 migrantom v prechode do Chorvátska
Orbán dostal ultimátum od Stubba, Weberovho rivala v rámci EPP
India dekriminalizovala homosexuálny pohlavný styk
STOVKY NACIONALISTOV POCHODOVALO V BERLÍNE PRI PRÍLEŽITOSTI…
Krajinské voľby v Hesensku môžu byť ďalším sklamaním pre vládne…