Sexuálna revolúcia

0 25. august 2020, Milan Palffy
25. august 2020
Milan Palffy
Ten pojem je už dnes relatívne starý. Povojnová história presvedčila mnohých, že podobne, ako každá iná revolúcia – aj táto – priniesla viac zla, ako dobra. Použijúc metaforu – hasilo sa to, čo nehorelo a v momente, keď začalo horieť, už nebola voda na hasenie. Napriek tomu všetkému je pre dnešných travičov studní sexuálna revolúcia stále témou.
Ilustračné foto.

Bratislava, 25.8.2020. Pôvodne mala sexuálna revolúcia za cieľ oslobodenie a zrovnoprávnenie žien v spoločnosti. To by sa udialo veľmi pravdepodobne aj bez organizovaného blbizmu, ktorý pozíciu žien viac zosmiešnil, ako zrovnoprávnil, ale nakoniec to celé akosi prebehlo a rozumní ľudia očakávali, že s propagandou tohto typu už budú mať – aspoň na nejaký čas – pokoj. Dnešná realita však len dokazuje, že pokiaľ hlúposť nezastavíte včas, bude mať svoje pokračovanie a narastie do obludných rozmerov.

Preskočím niekoľko desaťročí a pokúsim sa komentovať dnešnú dobu. V spoločnosti prebehli procesy, ako zavádzanie rôznych foriem toho, čo sa skrýva pod pojmom numerus clausus – teda určenie minimálneho, alebo maximálneho (ako si kto vyberie formuláciu) počtu, či percentuálneho zastúpenia žien (alebo mužov) v niektorých pozíciách. To je pochopiteľne do očí bijúca nespravodlivosť, ktorá sa postupne objavila, ako pozitívna diskriminácia (a už sa netýkala len žien) a znehodnocovala normálne prostredie voľnej súťaže.

V skutočnosti však európska a americká spoločnosť na konci 50tych rokov bola úplne spravodlivá. Ženy mohli zastávať prakticky akékoľvek pozície (a aj ich zastávali) a ich slobodná voľba nebola ničím obmedzovaná. Teda okrem okolností, ktoré úplne prirodzene vyplývajú z biologických daností ženy, ktoré sa nedajú zmeniť. Nenávistná pseudofeministická propaganda však pracovala ďalej. Postupne bolo evidentné, že cieľom nie je žiadne oslobodenie ženy, ale narušenie tradičného rozdelenia spoločnosti, likvidácia tisícročných zvyklostí, propagácia zvrhlosti a riadené programovanie celkového úpadku spoločnosti. Ako to už býva – pokiaľ sa proti tejto formy zvrhlosti nebojuje dostatočne tvrdo – dokáže prerásť do obrovských rozmerov a to sa práve deje dnes.

Marxistickí propagandisti z hnutí, ako je LGBTI prichádzajú s „rodovou rovnosťou“ a dokonca aj so slobodným „výberom pohlavia“. Za normálnych okolností by toto celé bolo len na smiech, ale vládnuce elity, ktoré sú kompletne vykorenené a skorumpované toto prijali a začali hrať túto hru, skoro ako keby sa to netýkalo aj ich osobne. Preto je dnes západný svet (ale už aj ten náš) zaplevelený nezmyslami, ktoré bez akýchkoľvek zábran a cenzúry hlásajú biologické, medicínske, ale aj psychologické nezmysly a spoločnosť zo strachu pred perzekúciou to prijíma.

Samotní propagátori a iniciátori tohto celého však žijú svoj vlastný život celkom iným spôsobom. Sú krajne konzervatívni, rodina pre nich znamená všetko a veľmi starostlivo si udržiavajú svoju vlastnú rasovú čistotu. To im vôbec nebráni, aby propagovali multikulturalizmus (ktorý v preklade znamená len likvidáciu kresťanskej kultúry) a rasové miešanie (intenzívne s tým napádajú najmä ženy cez stovky „ženských a módnych“ časopisov a televíznych relácií). Ženy sa pod vplyvom tejto nenávistnej propagandy dobrovoľne zohavujú tetovaním, odpudivým oblečením a správaním, ktoré dokáže znechutiť aj veľmi odolného muža.

A tu sa už dostávame do záverečnej fázy celého riadeného procesu a tým je úplné rozloženie tradičných vzťahov medzi mužmi a ženami. Homosexualita je propagovaná, ako niečo pozitívne a niečo, čo dokonca môže aj „niečo priniesť“ a dnešní muži, plní estrogénov sa dokonca začínajú podobať na ženy. Nie však na ženy, na aké sme boli zvyknutí v minulosti, ale na tie karikatúry navlečené v teplákoch, či legínach, či čo to je. Obvykle s neriešiteľnou nadváhou a spoločenskou a sexuálnou nepoužiteľnosťou. Ale sú slobodné, „milujú samé seba“ (aspoň niekto ich dokáže milovať, keď normálni muži ich musia nutne ignorovať) a hlavne – dostali sa tam, kam ich naši „učitelia“ dostať chceli.

Hodnotenie článku

Nahlásiť chybu v článku

* Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané občianskym združením Alternatívne spravodajstvo, zapísaným v registri občianskych združení na Ministerstve vnútra SR s prideleným IČO: 51405784 na účely spätného kontaktovania. Viac informácií k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Odporúčame

Progresívne Slovensko: BEZ ROVNAKÝCH PRÁV PRE LGBTI ĽUDÍ LEPŠIE…
V Nemecku maskovaní páchatelia napadli členov protiimigrančnej…
Hlina ide vlastným telom blokovať vstup na Kotlebov míting.…
Hlina a jeho falošné kresťanstvo skončilo tak, že ho ľudia opľuli
Rybníček je z výsledku súdu s kotlebovcami smutný
Absurdné! V bitke pri Viedni sa Európa zachránila pred…

Diskusia k článku

Upozornenie: Pred publikovaním príspevku si prečítajte pravidlá diskusie

Vážení diskutéri, podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky, atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Prevázdkovateľ webstránky sa dištancuje od všetkých komentárov porušujúcich platnú legislatívu.