Spisovateľ Rostas je terčom posmechu a pohŕdania, internetom sa šíria jeho intímne fotografie

10. október 2018, Karol Šťastný
10. október 2018
Karol Šťastný
Šéfredaktor časopisu Zem a Vek Tibor Eliot Rostas sa poriadne prerátal.
 Jednu z fotografií vyzlečeného Rostasa si následne podali aj tvorcovia satirickej stránky Zomri

Po zverejnení svojich intímnych fotografii, keď sa chcel údajne len na sociálnej sieti pochváliť svojim luxusným pobytom v hoteli v Marrákeši, je na posmech takmer celému Slovensku.

Jeho zženštilé pózy si následne podali aj tvorcovia satiristickej stránky Zomri, ktorí ho vyobrazili ako tvár reklamnej kampane na depiláciu nôh.

V súvislosti s uverejnenými zo zženštilými fotografiami Tibora Rostasa okamžite zareagoval aj jeho známy kritik Juraj Smatana. “Majiteľ časopisu Zem a Vek bol v luxusnom hoteli v Marrákeši a to prostredie v ňom asi uvoľnilo nejaké ťažko potláčané sklony. Takže nafotil nasledovné zábery, ktoré sám zverejnil na Facebooku a stiahol ich, až keď bol výsmech neznesiteľný. (Keby toto bol spravodajský server, tak pod týmto príspevkom radšej zablokujem diskusiu.)“ napísal na sociálnej sieti Smatana.

Hodnotenie článku

Nahlásiť chybu v článku

* Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané občianskym združením Alternatívne spravodajstvo, zapísaným v registri občianskych združení na Ministerstve vnútra SR s prideleným IČO: 51405784 na účely spätného kontaktovania. Viac informácií k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Odporúčame

Polícia, prokurátor či súdy zrejme nebudú musieť riešiť aj…
Kiska nesúhlasí s Trumpovou myšlienkou America First
Pápež vyzval do boja so zneužívaním každého veriaceho -…
Kiska vetoval zákon o registri mimovládnych neziskových…
Nieje zajtra- animovaný film o vyčerpaní prírodných zdrojov
Zväz Slovákov v Maďarsku oslávil 70. výročie svojho založenia