Suleiman – neohrozený „slovanský“ bojovník

0 21. august 2020, redakcia
21. august 2020
redakcia
Jalal Suleiman – legendárny blbeček a podpredseda KSS uverejnil dnes na svojom facebookovom profile nasledovné hlúposti. Navonok veľmi neškodné – veď asi mnoho čitateľov mať nebude a navyše jeho politický vplyv je celkom minimálny. Obsahovo by sa však o jeho vyjadrenia mohli zaujímať OČTK.
Ilustračné foto.

Bratislava, 21.8.2020. Ti "zli" Sovieti (a ak chcete rusi) sem naozaj 21. 08. 1968 došli na tankoch, ale po tomto dátume všetok spoločný majetok nám zostal !

Zločinci zo západu sem prišli na autách 17.11.1989 a na druhý deň už naplánovali, ako zmocniť spoločný majetok a zotročiť ľud !!!

Pripomínanie výročia obsadenia Československa vojskami vtedajšej Varšavskej zmluvy malo doposiaľ dve fázy. Tesne po novembrovom podvode roku 89 bolo dlhodobé sústredenie neprajníkov a zradcov socializmu na pripomínanie tejto udalosti k vyvolaniu nenávisti k socializmu ako takému. Teda dlhodobé to bolo v duchu toho, že vtedajší vstup vojsk VZ zastavil kontrarevolúciu a zabránil v 68 roku znovu nastolenie kapitalizmu a vytvorenie klinu od západného Nemecka až k hraniciam ZSSR.

Výročie vstupu vojsk Varšavskej zmluvy a obsadenie ČSSR roku 1968 a jeho neustále omieľanie za použitia historických mystifikácií je dnes nástrojom týchto antislovanských a protiľudových živlov. A bude ním ešte dlho.

Som presvedčený, že vtedajšia forma socializmu mala mať dostatočný potenciál vyrovnať sa s kontrarevolúciou sama, bez zásahu vtedajších partnerov. No naivná politika Československej socialistickej republiky pod vedením Alexandra Dubčeka túto vojenskú intervenciu iba vyprovokovala a urýchlila.

Toľko ku statusu Suleimana.

Ako všetci vidíme – aj človek menom Jalal Suleiman je ďalšim v rade ochrancov a advokátov Slovanov. To je síce zábavná časť jeho vyjadrenia, ale rozhodne nie podstatná. Dôležitá je jeho svojrázna interpretácia okupácie Československa z roku 1968.

Predovšetkým sme sa dozvedeli, že síce „Sovieti“ prišli na tankoch, ale majetok nám „nezobrali, ale nám ho láskavo nechali“. Neviem, ako si tento človek predstavoval, „zobratie“ majetku sovietskymi okupantmi. A veľmi sa vymedzuje tomu, že to boli Rusi, veď to boli „Sovieti“.

Svedkovia okupácie vtedajšej ČSSR veľmi dobre vedeli, že vojaci Sovietskej armády až tak Rusi neboli (samozrejme, že tam boli aj Rusi), ale hlavne vojaci z ázijskej časti ZSSR. Tak tomu v Sovietskej armáde bolo nakoniec vždy. Nakoľko sa jednalo väčšinou o negramotných a úplne neinformovaných jedincov, ktorí na samotnú politickú stránku okupácie nemali žiaden vplyv to ani nepovažujem za dôležité. Zobrať zobrali všetko, čo im prišlo pod ruku a je pravda, že „zobrať“ niečo, ako vtedajšie Východoslovenské železiarne či strojárne v Dubnici nemali ako. Ak by sa to dalo, nepochybne by to spravili. Suleiman však hodnotí veci inak.

Sťažuje sa na „podvod“ zo 17.11.1989, ale tento podvod pripravili práve jeho komunistickí súdruhovia, ktorí takto mierovo transformovali jeden spôsob kradnutia na iný. Suleiman pri procese kradnutia pravdepodobne nebol a to bude zrejme aj zdroj jeho nenávisti.

Od roku 1989 až do dnešných čias boli pri moci takmer výlučne len jeho obľúbení komunisti. Všetci prezidenti Slovenskej republiky (Kováč, Schuster, Gašparovič) boli komunistami s legitimáciou, Kiska len neúspešný kandidát a Čaputová to nemohla vzhľadom na vek stihnúť, ale v novom režime sa pridala k novodobým komunistom – Progresívnemu Slovensku.

Predsedovia vlády Slovenskej republiky tiež neboli hocijakí. Mečiar a Fico boli komunisti (každý z nich bol premiérom po tri krát), Čarnogurský je veľký kamarát a volič Suleimana, takže mu pravdepodobne tiež v hlave dobre preskakuje, Moravčík z Očovej zase zakladal „Leninskú iskru“. Prvý premiér Číč bol tiež komunista a vlastne jediní nekomunisti boli Dzurinda, Radičová a tá dnešná karikatúra na predsedu vlády.

To dôležité a podstatné sa rozkradlo za veľkého ochrancu komunistov – Vladimíra Mečiara. Dnes sa už kradne inštitucionálne – inými slovami – rozkrádajú sa štátne monopoly, iné podniky s vplyvom štátu, kradne sa cez štátny rozpočet a najnovším zdrojom sú Eurofondy.

Proces demokratizácie z rokov 67-68 v samotnej KSČ a KSS nazýva Suleiman „kontrarevolúciou“, teda používa presný slovník Vasila Biľaka a jeho kolegov, ktorí oficiálne sovietske vojska „pozvali“ (tu len chcem pripomenúť, že ich pozvanie bola formalita, prišli by tak, či tak).

V trestnom poriadku SR je paragraf o „podpore hnutí, ktorých cieľom je potláčanie ľudských práv....“ a tak podobne. Na základe tohto paragrafu sú na Slovensku stíhaní vlastenci, ktorí „porušujú ľudské práva“ tým, že bojujú za práva Slovenského národa. Suleimana nestíha nikto.

Udavač Benčík by si mohol splniť svoju občiansku povinnosť a mohol by sa do toho pustiť.

Hodnotenie článku

Nahlásiť chybu v článku

* Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané občianskym združením Alternatívne spravodajstvo, zapísaným v registri občianskych združení na Ministerstve vnútra SR s prideleným IČO: 51405784 na účely spätného kontaktovania. Viac informácií k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Odporúčame

SHMÚ: Slovensko zasiahnu v stredu a vo štvrtok horúčavy
Tradičné remeslá: Garbiarov z Brezovej pod Bradlom preslávila…
Zdravým rozum na indexe – propaganda v plnom prúde
Polícia zverejnila fotku útočníka z Banskej Bystrice
NR SR: Poslanci otvorili druhý týždeň schôdze prerokovaním zmien…
Väčšina infekcií HIV na Slovensku bola prenesená homosexuálnym…

Diskusia k článku

Upozornenie: Pred publikovaním príspevku si prečítajte pravidlá diskusie

Vážení diskutéri, podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky, atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Prevázdkovateľ webstránky sa dištancuje od všetkých komentárov porušujúcich platnú legislatívu.