Video: Kotleba ako najpopulárnejší politik pre mladých poďakoval za prejavenú dôveru

4. december 2018, Karol Šťastný/zdroj: naseslovensko.net
4. december 2018
Karol Šťastný/zdroj: naseslovensko.net
Najnovší prieskum agentúry Focus pre Radu mládeže Slovenska odhalil šokujúce výsledky. Popularita Mariana Kotlebu sa aj napriek opakovaným útokom a výraznej informačnej blokáde zo strany mainstreamových médií voči jeho osobe, drží naďalej medzi mladými ľuďmi na pomerne vysokej úrovni. Uvedený trend nepomáhajú zastaviť ani všemožné snahy prezidenta SR Andreja Kisku a tretieho sektoru.
Marian Kotleba predseda ĽS Naše Slovensko.

Ak by sa voľby do Národnej rady konali na jeseň tohto roku, pričom by v nich volili len mladí ľudia vo veku 18 až 24 rokov, zvíťazila by v nich ĽS Naše Slovensko Mariana Kotlebu. Podľa prieskumu by Kotlebovci získali až 20,1 % hlasov.

Po medializácii výsledkov prieskumu zareagoval aj samotný Marian Kotleba, ktorý sa mladým ľuďom poďakoval za prejavenú dôveru prostredníctvom krátkeho video príhovoru.

Podľa nedávneho prieskumu má medzi mladými ľuďmi najväčšiu podporu politická strana ĽS Naše Slovensko. Hoci sami neveríme slepo prieskumom, podporu medzi mladými cítime skutočne veľmi intenzívne. Preto sa chceme vám, chlapci a dievčatá, poďakovať za to, že nám dôverujete. Že neveríte slepo médiám a predsudkom, ktoré vytvárajú, ale že aktívne hľadáte pravdu a premýšľate vlastným rozumom. Ste našou nádejou do budúcnosti. Sľubujeme, že urobíme všetko pre to, aby ste boli na Slovensko hrdí, aby ste tu mohli prežiť šťastný a slušný život a nemuseli utekať do zahraničia.“ napísali na svojej internetovej stránke naseslovensko.net Kotlebovci.

Video: Marian Kotleba ďakuje mladým za podporu

">

 

 

Hodnotenie článku

Nahlásiť chybu v článku

* Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané občianskym združením Alternatívne spravodajstvo, zapísaným v registri občianskych združení na Ministerstve vnútra SR s prideleným IČO: 51405784 na účely spätného kontaktovania. Viac informácií k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Odporúčame

Polícia potrebuje mladých záujemcov, kadetmi by sa mohli stať po…
Neznámy páchateľ sa mal vlámať do bytov v Svätom Kríži, pátra po…
Nemecko má problémy pre obchodnú vojnu, o pár mesiacov ich…
Komentár: Unesený Vietnamec spôsobil rozruch medzi štandardnými…
Pražská kaviareň sa snaží o uzákonenie volieb zo zahraničia
V Bratislave a v Ružomberku pripomenú výročie úrmtia Andreja…