Vyjadrenie manželov Mikovčákovcov k škandálu z minulosti: Objavili sme skutočné hodnoty a obrátili sa k Pánu Bohu

0 3. marec 2020, Július Vonkomer
3. marec 2020
Július Vonkomer
„Dovoľte nám reagovať na diskreditačnú kampaň založenú na účelovom zneužití súkromných intímnych fotografií z našej mladosti,“ začína vyjadrenie manželov Mikovčákovcov k zverejneným fotografiám z minulosti.
Na snímke manželia Ján a Danica.

V deň volieb do NR SR boli účelovo zverejnené informácie o sexuálnom živote dvoch, dnes už bývalých členoch ĽS Naše Slovensko. Takého informácie samozrejme vyvolali vlnu odporu voči takémuto správaniu. Dnes sme do redakcie dostali aj vyjadrenie dotknutých manželov, ktoré zverejňujeme v plnom znení:

Dobrý deň,

dovoľte nám reagovať na diskreditačnú kampaň založenú na účelovom zneužití súkromných intímnych fotografií z našej mladosti. Celú aféru vnímame ako jasnú pomstu za to, že sme išli do konfliktu so sudcom Špecializovaného trestného súdu v Banskej Bystrici JUDr. Pulmanom, ktorý je náš sused, a s ktorým sme mali tesne pred voľbami medializovaný spor ohľadom bilbordu ĽS Naše Slovensko, ktorý sme vyvesili na balkóne nášho bytu na bytovke vo Zvolene.

Predmetný inzerát spolu s našimi súkromnými fotografiami pochádza z roku 2007 a je teda 13 rokov starý. Tento internetový profil nie je dlhé roky aktuálny, a nestotožňuje sa so životom, ktorým žijeme dnes. Pred dlhými rokmi sme si uvedomili trpkú skutočnosť, kde sme sa to ocitli a čo konáme. Po objavení skutočných hodnôt sme sa obrátili k Pánu Bohu, očistili sa pred Pánom Bohom od hriechov a dnes žijeme ako tradičná rodina usporiadaným životom. Uvedomujeme si však, že chyby urobené z mladíckej nerozvážnosti už vymazať nedokážeme, aj keby sme si to dnes veľmi priali.

Zdôrazňujem, že som neskonale šťastný, že sa mi spolu s mojou manželkou podarilo zbaviť sa homosexuálneho prekliatia. Avšak vzhľadom na osobnú skúsenosť považujem za mimoriadne dôležité neustále upozorňovať na zhubný vplyv LGBT a gender ideológie v spoločnosti. Áno, je to pravda – ľudia posadnutí démonom homosexuality sa navzájom podporujú, chránia, ťahajú do vysokých funkcií v exekutíve, kultúre aj biznise, a upevňujú svoj vplyv.

Práve táto naša osobná skúsenosť nás viedla k podpore ĽS Naše Slovensko, ako jedinej politickej strane, ktorá úplne otvorene bojuje proti zhubnému vplyvu LGBT propagandy. Boli sme odhodlaní spraviť všetko preto, aby mladí ľudia neboli vystavovaní tomu peklu, ktorým sme si sami prešli.

Keďže sami vnímame, ako účelovo sú zneužívané tieto súkromné fotografie, zverejňované dnes s cieľom zdiskreditovať nás, rozhodli sme sa v záujme ochrany našej rodiny a našej malej dcérky, ale aj v záujme ochrany dobrého mena ĽS Naše Slovensko, dobrovoľne odísť z verejného života.

Ja, Ján Mikovčák, som sa preto včera, 2. marca 2020, dobrovoľne vzdal funkcie krajského predsedu, ako aj členstva v ĽS Naše Slovensko.

Ja, Danica Mikovčáková, zvolená kandidátka do NR SR za ĽS Naše Slovensko, som preto dnes, 3. marca, ponúkla svoj mandát poslankyne NR SR pánovi predsedovi Marianovi Kotlebovi na ďalšie rozhodnutie.

Naďalej budeme podporovať ĽS Naše Slovensko v jej boji za tradičné hodnoty, pretože len v nich je zmysel života.

Týmto vás, vážení novinári, zároveň prosíme o zverejnenie celej našej životnej výpovede, a to bez akéhokoľvek zásahu do jej obsahu. Zároveň vás žiadame o rešpektovanie nášho súkromia. Viac sa k tejto kauze vyjadrovať nebudeme.

Zároveň týmto oznamujeme, že v predmetnej veci podávame trestné oznámenie, pretože občania SR majú právo vedieť, kto ohrozuje ich právo na súkromie na internete.

Vo Zvolene, dňa 3. marca 2020. Ján Mikovčák, Mgr. Danica Mikovčáková

Hodnotenie článku

Nahlásiť chybu v článku

* Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané občianskym združením Alternatívne spravodajstvo, zapísaným v registri občianskych združení na Ministerstve vnútra SR s prideleným IČO: 51405784 na účely spätného kontaktovania. Viac informácií k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Odporúčame

Poslancom prišli kontaminované listy, išlo o viac ako 70 zásielok
Bojové vozidlo Vydra nespĺňa podmienky ťažkej brigády
Kotleba vysvetľuje, prečo je proti Istanbulskému dohovoru (Video)
Kandidátka na prezidentku Zuzana Čaputová
Je znepokojujúce,že medzi zadržanými v Kolárove sú osoby spájané…
Akvizícia pohľadávky voči Markíze sa mala udiať násilným spôsobom

Diskusia k článku

Upozornenie: Pred publikovaním príspevku si prečítajte pravidlá diskusie

Vážení diskutéri, podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky, atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Prevázdkovateľ webstránky sa dištancuje od všetkých komentárov porušujúcich platnú legislatívu.