Znechutení ľudia sa zhurta pustili do slovenského prezidenta Kisku!

15. november 2018, Karol Šťastný
15. november 2018
Karol Šťastný
Takúto reakciu ľudí slovenský prezident Kiska určite nečakal. Znechutení Slováci sa do neho pustili hlava-nehlava! Po zverejnení videa, v ktorom slovenská hlava štátu vyjadrila svoje pohoršenie nad údajným prenasledovaním organizátorov protestov za slušné slovensko, sa pod prezidentovým statusom rozpútala búrlivá diskusia plná urážok a zosmiešňovania.
Prezident Andrej Kiska počas jedného z rozhovorov vyjadril svoje znepokojenie nad údajným prenasledovaním organizátorov protestov za slušné Slovensko.

Keď prezident Kiska  na sociálnej sieti facebook napísal, že: "ŠTÁT MÁ CHRÁNIŤ OBČANOV, NIE ICH ZASTRAŠOVAŤ", určite nečakal, že sa práve voči nemu spustí lavína kritiky a zosmiešňovania. Veď svojim statusom chcel len vyjadriť svoje pohoršenie nad údajným prenasledovaním organizátorov protestov za slušné Slovensko.

 

„Že to hovorí práve jeden z najväčších normalizátorov . Oceňovač udavačov a podporovateľ všetkých stránok potláčajúcich ústavne právo na slobodu slova a slobodu prejavu...“ píše sa pod prezidentovým statusom.

 

„Čo je Fico zač vieme. A dúfam, že vieme čo ste zač vy, občan Kiska! Lebo v prvom rade ste to vy, ktorý rozpoltil túto spoločnosť, ste to vy, ktorý tu neustále štve človeka proti človeku a Slováka proti Slovákovi. Odstúp!!!“ reaguje ďalší.

 

Jeden z diskutujúcich ho dokonca poslal do leopoldovského väzenia. „...štát keď má dôvod má právo občanov aj kontrolovať! a keď k i s k a skončí pôjde do Leopoldova !“ ironicky napísal.

 

Iný by zas privítal jeho demisiu: „Ty už si mal dávno odstúpiť a podať demisiu, daňový podvodník, pozemkový podvodník, užerník, čo ty ideš rozprávať o slušnosti a tie sorošove deti by som poslal pomáhať do Afriky, tu ich nepotrebujeme“

 

Medzi reakciami sa tiež našli také, ktoré ironickým spôsobom vyjadrujú obavy o pozemky Slovákov: „Pán Prezident dúfam, že spravíte všetko preto aby sa ľudia na Slovensku nebáli.. napríklad o svoje pozemky ;)“

Hodnotenie článku

Nahlásiť chybu v článku

* Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané občianskym združením Alternatívne spravodajstvo, zapísaným v registri občianskych združení na Ministerstve vnútra SR s prideleným IČO: 51405784 na účely spätného kontaktovania. Viac informácií k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Odporúčame

Kotlebov spolupracovník Mišún prekvapil novozvolenú primátorku…
B. Kollár chcel podľa A. Danka vstúpiť do SNS, Kollár to odmieta
Ministri V4 podporili prijatie smernice EÚ o zdaňovaní…
Poslanci si platy nezmrazili, budú asi o tisícku vyššie
Pražská kaviareň sa snaží o uzákonenie volieb zo zahraničia
ÚŠP sa k vyšetrovaniu sledovania novinárov zatiaľ nevyjadruje