utorok, 10. december 2019

6 ročné deti v anglickej škole sa učia písať milostné listy ako homosexuáli: „Princ sa zamiluje do sluhu“

0
Reportáž na stanici BBC ukazuje, ako malé 6 ročné deti musia písať milostný list v duchu homosexuála, aby tak podporili rôznorodosť a liberálnu ideológiu vo svete.

pondelok, 9. december 2019

Migranti vo Francúzsku sa sťažujú! Karty, ktoré dostávajú, neumožňujú výber hotovosti

0
Migranti závislí na sociálnych dávkach žijúci vo Francúzsku sa sťažovali, že nové bankové karty, ktoré im poskytla francúzska vláda, im nedovoľujú vyberať hotovosť.

nedeľa, 8. december 2019

Milan Uhrík prináša reportáž z multikultúrneho Londýna a vybral sa aj do moslimskej štvrte

0
"V Británii žije až 100-tisíc Slovákov. Ako prví politici sme sa vybrali navštíviť ich priamo do Londýna. Zažili sme snáď všetko...", približuje europoslanec Milan Uhrík.

štvrtok, 5. december 2019

V islamskom štáte ju znásilňovali, v Nemecku spoznala tyrana, ale úrady jej nepomohli

0
Ashwaq Haji Hamid mala len 14 rokov, keď bola predaná ako sexuálna otrokyňa pre bojovníka Islamského štátu. Ten ju dennodenne ako mladé nevinné dievča znásilňoval a mučil.

Migranti, ktorí nedostávajú azyl v Nemecku sa aj tak vracajú a skúšajú to aj 5 krát

0
Desaťtisíce migrantov z Afriky nedostali azyl a tak boli z Nemecka vyhostení. 28 283 z týchto vyhostených migrantov, ktorí nedostali povolenie na pobyt sa však v ďalšej migračnej vlne vrátili do krajiny.

V škole zriadili falošný teroristický útok. Jeden chlapec vyskočil z okna, iné deti majú traumy

0
Riaditeľka v poľskej škole dostala veľmi zlý nápad, kedy do školy zavolala mužov v teroristických odevoch a nafingovala falošný teroristický útok na vlastnej škole. Nikto okrem riaditeľky nevedel o tom, že ide o falošný útok.

Pašerák nalákal migrantov na prevoz do Fínska, za 10-tisíc eur. Vyhodil ich v Rusku

0
V Rusku zatkli muža, ktorý postavil falošné hraničné miesta, aby zmietol migrantov a oklamal ich, že sú vo Fínsku.

streda, 4. december 2019

Začiatok konca Švédska? Obyvatelia krajiny berú vo veľkom antidepresíva, kvôli strachu o život

0
Viac ako jeden milión Švédov, čo predstavuje každého desiateho občana vo Švédsku, teraz užíva lieky na depresiu. Počas posledných dvoch desaťročí sa počet užívateľov liekov proti depresii zdvojnásobil, za čo môže neistota kvôli prudkému nárastu…

Vo švédskom kostole majú obraz, kde sú homosexuálni Adamovia a Evy, had je transsexuál

0
Katedrála Svätého Pavla vo švédskom Malmö má nad oltárom nový obraz, ktorý znázorňuje homosexuálne scény. Obraz s názvom „Paradise“ (raj) ukazuje dvoch Adamov (jeden z nich je čierny) a dve Evy, had je potom znázornený ako transexuálna žena.…

Vysoký maďarský vládny predstaviteľ varuje, že na Balkáne sa zhromažďuje 100-tisíc migrantov a čaká nás obrovská kríza

0
Jeden z najvyšších predstaviteľov maďarskej vlády Szilárd Németh varoval na tlačovej konferencii, že na Balkánskom polostrove sa v tejto chvíli zhromažďuje viac ako 100-tisíc migrantov, ktorí majú v pláne zaplaviť Európu a spôsobiť krízu podobnú tej…

Ohavnosť, ktorá nemá obdobu! Migranti si pohadzovali 12 ročné dievča ako kus mäsa

0
Dvanásťročné dievča „si bolo podávané ako kus mäsa“ skupinou mužov na Blízkom východe, ktorí ju predali ako sexuálnu otrokyňu, informoval britský súd. Prokurátori na Birminghamskom korunnom súde tvrdia, že mladé dievča bolo opakovane znásilňované,…

Súdny dvor zamietol žalobu Českej republiky proti smernici o zbraniach

0
Česká republika podala v auguste 2017 sťažnosť voči spornej smernici EÚ o zbraniach, ktorá sprísňuje pravidlá pre nadobúdanie a držanie strelných zbraní. Smernicu schválil Európsky parlament aj členské krajiny väčšinovým hlasovaním na jar 2017.…

utorok, 3. december 2019

Deti v Holandsku prežívajú vďaka migrantom peklo! Vládu však zaujímajú viac peniaze pre migrantov (Video)

0
Holandsko je krajina, ktorá je známa svojou liberálnou politikou a migranti do tejto krajiny aj vďaka dobrej ekonomike a sociálnym dávkam radi putujú.

Češka prišla za migrantom do Talianska, ktorý sa hral na bohatého. Uväznil ju a týral 10 dní v azylovom dome

0
Násilník je 26 ročný migrant z Nigérie a obeťou len 22 ročné dievča z Českej republiky. Migrant ju zamkol v malej izbe a držal ju ako väzňa, kde bola fyzicky týraná a znásilňovaná až do úplného vyčerpania po dobu 10 dní nekonečného násilia a hrôzy.…

Prešpekulovaní migranti si cez hranice v Maďarsku vykopali 36 metrový tunel!

0
V piatok maďarská polícia oznámila, že objavili dva tunely, ktoré využívali migranti k ilegálnym prienikom zo Srbska do Maďarska.

pondelok, 2. december 2019

Švédska polícia reaguje na kriminalitu gangov tak, že ich pozvala na pizzu

0
Švédske úrady v Malmö, kde prudko stúpajú násilné trestné činy a granátové útoky, reagovali tým, že pozvali miestnych vodcov gangov na priateľský rozhovor a pizzu. Áno naozaj na pizzu.

Minulú zimu zomrelo na chlad 16-tisíc Britov, nemali peniaze na kúrenie. O migrantov je však postarané

0
Britské médiá priniesli správu so šokujúcimi číslami z minuloročnej zimnej sezóny v krajine. Aj keď je Veľká Británia krajinou vo vyspelej západnej časti našej planéty, sú tu ľudia, ktorí nemajú dostatok peňazí na zimné kúrenie, ktoré je v zemi…

Vo Švédsku zistili, že islamské extrémistické skupiny sú financované cez štátne dotácie

0
Švédska bezpečnostná služba (Sapo) zistila, že peniaze daňových poplatníkov sa prostredníctvom vládnych dotácií transferujú do vreciek islamských extrémistických skupín.

nedeľa, 1. december 2019

Polícia vyzýva, aby ľudia nahlasovali nenávistné prejavy, za ktoré môžu bieli

0
Veľká Británia je známa svojou silne liberálnou politikou. Je to vidieť aj na kultúrnej zmene hlavného mesta, kde môžeme vidieť naozaj obrovskú rozmanitosť.

USA kritizuje novoprijatý ruský zákon o zahraničných agentoch

0
Spojené štáty sú znepokojené prijatím nového zákona v Rusku, ktorý umožňuje označiť za zahraničných agentov tých jednotlivcov, ktorí dostávajú finančné prostriedky zo zahraničia, uviedlo ministerstvo zahraničných vecí USA.
Prihlásiť sa na odber Zo zahraničia